Randevu Formu

Çene Dolgusu

Çene Dolgusu

Yüzdeki altın oranı sağlamak için çene formunun yüze uygun olması gerekmektedir. Genetik yapıya ya da yaşın ilerlemesine bağlı olarak; çene hattının belirginliğini kaybetmesi, çenede sarkma, çene uç yapısının olması gerekenden geride olması, asimetrik olması ya da sivri/geniş olması kişide mutsuzluk yaratmaktadır. Böyle durumda olan kişiler de ameliyatsız olarak uygulanan bu yöntemi günümüzde oldukça fazla tercih etmektedir.Daha güçlü ve simetrik çene hattına sahip olmak için uygulanan işleme Jawline Çene Dolgusu denir.

Daha güçlü bir çene hattı; daha genç, daha canlı ve çekici yüz hatlarını simgeler. Çene hattında dalgalanmalar varsa veya çeneniz yüzünüze oranla daha kısa ve geride kalıyorsa Jawline Çene Dolgusu tam size göre olabilir.
Birçok kadın daha yumuşak ve daha kadınsı görünen bir çene hattına sahip olmak isterken, birçok erkek de daha keskin ve daha belirgin çene hattına sahip olmak ister. Jawline Dolgu tekniği sayesinde geçici dolgular kullanılarak, 15 dakika içerisinde kolay bir şekilde simetrik ve çekici çene hatlarına sahip olabilirsiniz.