Duygu Şen

1967 yılında Adapazarı’nda doğdum. Aslen Manavgatlı’yım. 1991 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldum. Mecburi hizmetimi Yozgat’ta Atatürk Sağlık Meslek Lisesi’nde revir doktoru olarak yaptıktan sonra, sırasıyla Manisa Sarıgöl Ana Çocuk Sağlığı, İzmir Narlıdere Sağlık Ocağı ve İzmir Ilıca Sağlık Ocağı’nda çalıştım.

Sonrasında memleketim Manavgat’a eşim Uzm. Dr. K. Alp Şen ile gelerek 1 No'lu, 2 No'lu ve 3 No’lu Sağlık Ocakları'nda görev aldım. 9 yıl kadar idari pozisyonda Sağlık Grup Başkan Yardımcısı olarak görev yaptım. 2005 yılında Sağlık Bakanlığı Onaylı Medikal Estetik kursuna katılarak Medikal Estetik Hekimliği sertifikası aldım. 3 yıl süresince Manavgat’ta bir güzellik merkezinde Mesul Müdürü olarak görevde bulundum. 11 sene boyunca Sarılar Aile Sağlığı Merkezi’nde Aile Hekimi olarak görev yaptım. Ocak 2022 itibariyle emekli oldum.

Meslek hayatım boyunca çeşitli hizmet içi eğitimler alarak kendimi geliştirdim. Son 2 yıldır özellikle; kişiye özel tıp ilkesi ile ruhsal, zihinsel ve fiziksel bedende sağlık ile ilgili eğitimler alarak kendimi geliştirmekteyim. Aile/Çift Danışmanlığı, Bach Çiçekleri Terapistliği, Schüssler Tuzları & Yüz Analizi, Homeopati, Aromaterapi/Çakralarda Aromaterapi eğitimlerimi tamamladım. Boş zamanlarımda farklı kültürleri görmeyi, seyahat etmeyi, antika pazarlarını gezmeyi severim. Tasavvuf ile ilgileniyorum. Evli ve 2 çocuk sahibiyim.

Katıldığım Eğitimler & Sertifika Programları:

-Bach Çiçek Terapisi Eğitimi

-Aile/Çift Danışmanlığı

-Schüssler Tuzları & Yüz Analizi Eğitimi

-Homeopati

-Aromaterapi/Çakralarda Aromaterapi

-Sağlık Kurumlarında Hijyen Yönetimi

-Çocuk Gelişimi Psikolojisi

-Yeni Nesil Cilt Bakım Uzmanlığı

-Fonksiyonel Kozmetik

-Estetik Amaçlı Botoks Uygulamaları

-Medikal Estetik Sertifika Programı

-1.Ulusal Mezoestetik Kongresi

-Estetik Mezoterapi